5,kapitola 1

10. března 2012 v 21:28
tdiugjkiýto


Harryho probudil zvuk tekoucí vody. Promnul si oči a přemýšlel, kde může být jeho hůlka. A kde jsou jeho brýle. Vlastně, kde se to vůbec probudil?
Otočil hlavou na polštáři a uviděl prohlubeň kde - ohhh, ano. V tu chvíli se mu všechno vybavilo. Snape.
Vzpomněl si, jak ho Snape líbal a potom se pomalu přesouval dolů. Zatraceně to bylo něco neuvěřitelného. A jak ho držel, když se nakonec zhroutil a brečel jako nějaká holka. Vzpomínka na to byla nyní velmi jasná. Zabořil hlavu do polštáře, a vzdychnul nad tím ponížením.
Snape teď musel být ve sprše, a Harryho první nápad byl vstát a rychle odejít. Jenže si uvědomil, jak by tohle zbabělé chování ranilo Snapea a jaký jasný vzkaz by mu tím dal. Mimo to v pokoji bylo chladno a tak se mu z teplé postele opravdu vůbec nechtělo.
Slyšel ptačí pípání. Znělo tak trochu divně. Vlastně to bylo pípání kuřat. Musel se usmát, když si vzpomněl, že Snape má ve své komoře kurník.
---
Bylo tak příjemné tu být. Bylo to... milé. Podíval se na noční stolek a všiml si, že tam stojí malé hodiny. Překulil se přes postel a mrknul na ně - blížila se pátá hodina ranní.
Nahlas zasténal a zabořil tvář zpátky do Snapeova polštáře. Nadechl se a zavřel oči. Ta příjemná vůně vánoc byla ohromující. Harry překvapeně vydechl. Byl to Snape.
---
Snaepova postel byla tou vůní úplně nasáklá. Zamrkal, tohle byla opravdu ironie, protože teď vůbec nepřicházelo v úvahu, že by se ho mohl Snape mohl zbavit. Všechno mu připadalo až moc příjemné na to, aby o to přišel. Uvědomoval si, že se cítí šťastnější než kdykoliv předtím ve svém životě. Líbilo se mu, že konečně s někým je. Možná by měl být překvapený, že ze všech lidí to je právě Snape. Ale v tuhle chvíli mu připadalo tak pohodlné a správné být zrovna tady. Skutečně na tom, že je se Snapem neviděl nic špatného. Merline, proč jen Hermiona musela mít vždycky pravdu?
---
Začal přemýšlet. Snape bude pravděpodobně chtít všechno svést na to, že měli příliš vína a oba ztratili hlavu. Že to vůbec nic neznamená. Všechno se stalo jen proto, že oba už dlouho neměli žádný sex a poddali se svým zoufalým potřebám. Harry se znovu zašklebil. Možná to všechno byla pravda, ale v žádném případě se ho Snape nezbaví. Určitě ne potom, co mu poskytl ten nejlepší sex, který ve svém životě měl, a který si vůbec dokázal představit.
Harry teď chtěl všechno. Absolutně všechno. Cítil Severusův úd, když staršího muže včera v noci políbil a cítil jeho vyvrcholení - Harryho mysl se kolem té vzpomínky neustále radostně točila. Dokázal ho přivést k vyvrcholení jen polibkem.
---
Snape byl větší a silnější a Harry si proti němu připadal neschopně, přesto chtěl zjistit, jaké to je vzít jeho penis do úst a sát ho. Stud bojoval s touhou. Severus ho včera večer přímo hltal. Vypadalo to, jako by na světě neexistovalo nic lepšího, než mít něčí přirození v ústech.
Orální sex s čarodějkami ho nikdy nevzrušil takovým způsobem, jako včera pohled na Snapea, který vypadal, že si ho opravdu užívá. Zvědavost jak Severusův penis vypadá, byla ohromující. Možná by se k němu mohl připojit ve sprše...
---
Harry si také uvědomil, že by chtěl cítit Snapea uvnitř svého těla. Možná by ho mohl chvíli sát a dráždit a pak ho k tomu přemluvit. Jenže Snape byl velký, takže budou určitě potřebovat lubrikant. Sice při pomyšlení, že nechá Severuse do sebe vniknout, cítil trochu obavu, ale chtěl zkusit všechno. Konečně byl blízko k tomu, aby zjistil, jaké to je a proč o tom všichni tolik povídají. Kolikrát jen o tom slyšel mluvit jiné čaroděje. Určitě musela být pravda, že jen muž mohl vědět, co se líbí druhému muži.
---
Zahihňal se, když si představil, jak mu Severus hlasitě a odmítavě říká, že je zbrklý Nebelvír, který si chce ukousnout větší sousto než je schopen spolknout. Harry se znovu převalil a posadil se. Podíval se na noční stolek. Lampa, hodiny, stoh pergamenů, nějaký druh přívěsku a záložka do knihy vůbec nic užitečného. Možná v zásuvce?
Rozsvítil kouzelnickou lampu napájenou malým kámenem. Otevřel horní zásuvku a zjistil, že zírá na kopii Playwitche. Tu s NÍM. Právě na tu, pro kterou pózoval.
---
Vytáhl jí a držel v rukou. Přemýšlel, co znamená to, že ji má Snape právě tady.
Určitě jí - nepoužívá? Možná byl uvnitř obrázek jiného čaroděje nad, kterým Snape masturboval? To se mu, ale nezdálo příliš pravděpodobné. Proč tu měl zrovna tenhle časopis a ne nějaký jiný. Nějaký pořádný magazín pro gaye? Třeba Playwizard? Znovu se podíval do zásuvky a byl rád, když uviděl tubu lubrikantu. Vyndal jí a položil na stolek.
---
"Už jsi vzhůru." Zeptal se Snape, který ho pozoroval od dveří, oblečený v obnošeném modrém županu. "Myslel jsem, že by -" zarazil se, když uviděl, co Harry drží v rukou.
S pocitem, že ho při něčem nachytali a s trochou studu, mladík rychle vrátil časopis do zásuvky a zavřel jí.
"Omlouvám se" řekl. "Nechtěl jsem slídit. Jen jsem - Hledal jsem -" zarazil se, když si uvědomil, jak by to znělo, kdyby přiznal, že hledal lubrikant. Nepokládá všechno za moc jisté?
Snape vešel do pokoje a Harry si uvědomil, že ho stále obklopuje ta vůně vánoc.
---
Trochu se mu ulevilo, i když Snape nevypadal zrovna nadšeně. Ale Severus byl zamyšlený a tak Harry nepřečetl jeho pohled správně.
"Předpokládám, že bys nevěřil, kdybych ti řekl důvod proč to tam je." řekl suše Severus.
"Emm, na čtení?" dovolil si hádat mladík. "Je tam tvůj článek o Ranní pýše."
Všiml si, že Snape hledí na tubu lubrikantu na stole. Sice nic neřekl, ale Harry cítil jak mu rudnou tváře.
---
Severus se na něj zkoumavě zadíval a posadil se na okraj postele. Zvědavým tónem se zeptal. "Co přesně předpokládáš, že se stane, Harry? Co od toho čekáš?"
"Tebe." okamžitě bez zaváhání prohlásil Harry, nechápal, co tím Snape sleduje. "To je jasné, ne?" Sklouznul na svou stranu postele a přitáhl si deku až k ramenům. Chtěl tak Snapeovi dát jasně najevo, že se ho nezbaví. Severus přivřel oči.
---
"Ale je to skutečně to, co si oba přejeme, nebo co očekáváme? Chci vědět, co si myslíš, že to bude znamenat. Jestli je to opravdu to samé, co si o tom myslím já - a já si myslím, že je... nebo alespoň chci, aby bylo."
Harry začal pochybovat i o tom, co se stalo. Zariskoval a vrhl se na Snapea - poslechl svou touhu, která mu říkala, aby to udělal. Sice si zrovna nebyl jistý, jestli Snape také chce právě tohle, anebo jestli je to jen jeho vlastní předpoklad. Vždyť to, že mu Snape polibky oplácel a udělal mu ten nejúžasnější blowjob v jeho životě ještě nemuselo znamenat, že se jednalo o něco víc.
---
Harry zmateně řekl.
"Nehraju si s tebou, pokud si to myslíš. To bych nemohl, ne v něčem takovém."
"Já vím." ujistil ho lektvarista. "Mám plnou důvěru ve tvůj nebelvírský smysl pro rytířskost. Přesto bych chtěl vědět, jak vážné tohle bude?"
Harry polkl. O tom neměl vůbec žádnou představu. Dokonce ani nevěděl, jestli by bylo vhodné, aby myslel na něco dlouhodobého, nebo dokonce trvalého. Ačkoliv... když o tom stále víc přemýšlel, znělo to čím dál tím víc lákavě.
---
Harry se uvolnil a odpověděl.
"Zatím se mi to llíbí. Vlastně, se mi to líbí opravdu moc. Chtěl bych, aby to bylo vážné a trvalé. Ale jen jestli to chceš taky?"
Severus se na něj letmo podíval a Harry mohl jen hádat, jestli tím byl potěšený nebo ne. Konečně Snape odpověděl.
"Dobře tedy." Harry čekal a sledoval Severuse, který byl naprosto klidný.
"Cože. Prostě jen tohle? Můžeme být milenci? A vídat se?"divil se mladík, ale pak se odmlčel, a napadla ho šťastná myšlenka. Partnerství se Snapem by znamenalo neustálý sex stejně, jako tu skutečnost, že bude mít někoho, s kým může sdílet spoustu věcí, zrovna tak jako postel. Někoho koho on sám mohl držet a kdo zas na oplátku může každou noc držet jeho.
A konečně...
------
"Můžeme se pomilovat?"
Snape se usmál a vypadal jako dravec, který sleduje svou kořist.
Harry povzbuzený tím výrazem řekl.
"Nakonec je příjemné mít někoho, s kým může člověk spát. A já bych vážně rád zůstal. Nebo možná - moje postel je větší a třeba se ti bude líbit víc. Nebo pořídíme větší sem, když budeš chtít."
"Máš vůbec představu, do čeho se pouštíš, když se spojíš s tvorem, jako jsem já?" pobaveně se zeptal starší muž.
---
Harry pokrčil rameny, dal ruce za hlavu a udělal si pohodlí.
"Jak to může být horší, než to čím jsem už prošel díky tomu, že jsem Slavný Harry Potter? Mám spíš trochu obavu z toho, co budeš muset snášet ty, když budeš se mnou."
"Zatím jsem to zvládl. Tak si klidně dovolím říct, že zvládnu i zbytek." řekl lektvarista trochu temně na to, aby Harry opravdu pochopil to, co říká.
---
"To bylo pěkně tajemný." Poznamenal mladík. "Podívej, řekl jsem ti, co chci. Co kdybys mi teď řekl, co chceš ty, abych věděl, že jsme na stejné straně?"
*Myslím - vlastně jsem si tím jistý, že jsem vyhrál. * přemýšlel Severus a podíval se na mladíka. Harry se s rostoucím podezřením zeptal.
"Neřekneš mi teď, že to nebude fungovat nebo že nemůžeme být spolu? Že je to *nevhodný* nebo něco takového, že ne? Opravdu mě tu necháš...? Mohu zůstat? Jen tak?"
---
"Pottere-" začal Snape, ale rychle se opravil. "Harry." řekl s uštěpačným úsměvem nad tím, jak použil Harryho jméno.
"Zdá se mi, že máš jakousi mylnou a utkvělou představu, že o tebe nemám zájem! Myslel bych, že ta protivná kopie Playwitche v mém nočním stolku ti už nějakou nápovědu dala. Pokud něco, tak to já bych měl být překvapený, když vezmu v úvahu náš věkový rozdíl a naši pověst. Jsi o tolik mladší a pohlednější než já. Mohl bys mít kohokoliv. Proč se spokojit zrovna se mnou?"
"Nemyslím, že bych se" odpovídal Harry a cítil pravdivost toho, co se chystal říct. " jen jak jsi říkal *spokojil s tebou*. Necítím to tak. Je to jiné, vzrušující taky trochu děsivě, ale dobré."
Snapeovy oči ve světle lampy zajiskřily.
---
"Každý si bude myslet, že jsem na tebe uvalil Imperio, nebo něco horšího."
Harry se zakřenil.
"Lidi, na kterých záleží, vědí dobře, že se Imperiu dokážu bránit. Dokonce Hermiona mi říkala, že k tobě něco cítím déle, než jsem si myslel. Moji přátelé nebudou proti. Pokud nám nebudou přát, že jsme šťastní tak to nejsou praví přátelé, ne?"
"Neumím si představit Molly Weasleyovou, jak v tomhle s tebou souhlasí nebo Lupina." poukázal Snape suše.
---
"Popravdě řečeno, Remuse to určitě nepřekvapí." odpověděl mladík a stále se na něj křenil. Severus byl opravdu sexy bastard. Harry si olízl rty a myslel na ten penis, který ještě neměl příležitost vidět. "Spíš mi dělá starosti Ron. Nemluví se mnou už od té záležitosti s Playwitchem a až se dozví, že jsem s tebou, už se mnou nikdy mluvit nebude."
Snape si odfrknul a otočil se.
"Weasleyho mysl se dá lehce změnit. Je jasné, že v tom partnerství je Grangerová ta, která nosí kalhoty." Poznamenal lakonicky a kývl hlavou směrem k lubrikantu.
"Máš s tím nějaké plány?"
"Jo." odpověděl jasně Harry, neviděl žádný důvod, proč se tomu vyhýbat. Nadechl se a pomalu polkl, aby trochu potlačil strach z toho, o co chtěl požádat. Uvědomoval si jak velký Severus je, ale věřil, že by mu nikdy nechtěl ublížit.
"Chci tě."
---
Severus se prudce nadechl.
"Ve vhodnou dobu, určitě. Ale myslím, že bych se s tebou nejdřív pomiloval. Ještě jsi to nikdy nedělal, že ano?" Harry zatřásl hlavou a Severus pokračoval. "Měli bychom být... opatrní."
"Chtěl bych tě vidět." trval na svém Harry a podíval se dolů. "Chci tě ochutnat."
Najednou pocítil sžíravý hlad. Toužil zabořit tvář do Snapeova rozkroku.
Snape se tím zdál potěšený, vlastně vypadal víc než jen potěšeně - vypadal přímo nedočkavě. S rychlým kývnutím, Snape řekl: "Dobře. Ještě něco? Něco jiného, co bys chtěl?"
"Chci s tebou zůstat v posteli. Celý den." Prohlásil Harry. "A mít hromadu sexu."
"To je od tebe dost dekadentní." Řekl Snape hedvábným hlasem, se shovívavým výrazem. "Ale taky to je skvělý nápad, když vezmu v úvahu, že nemám v úmyslu tě nechat odejít z tohohle pokoje."
---
Snape se postavil a sundal si župan a Harry konečně mohl vidět všechno. I když byl krátkozraký, mohl s jistotou tvrdit, že ho lektvarista měl hezký a velký. Nevěděl, proč ho tolik vzrušuje, že má Snape tak dobrou výbavu. Myslel si, že by měl mít spíš obavy při představě, že se tu věc bude Snape pokoušet do něj strčit, ale místo toho tím byl fascinovaný. Snad mu to připomínalo hada, nebo něco podobně zvláštního. Pomyslel si, že asi nikdy nemohl být zcela normální. Jen doufal, že ze sebe neudělá úplného hlupáka a nezačne na Snapeův úd mluvit hadím jazykem.
---
Lektvarista stáhl deku trochu dolů a lehl si do postele vedle něj. Opřel se o polštář a záhlaví postele. Harryho srdce se rozbušilo rychleji jen z toho pomyšlení, že tu ten muž - tenhle čaroděj - leží pro něj. Nahý. Vystavený a to všechno jen pro něj. Harry se cítil jakým si zvláštním způsobem mocný a taky rozradostněný, jako by dostal nové závodní koště. Myslel si, že to bude vyžadovat víc námahy, aby k tomu Snapea přemluvil. Severuse, připomněl si. Chystal se, že bude mít v puse jeho úd, sakra, tak přeci na něj nemohl myslet tak intimně a zárověň tak formálně.
---
Harry rychle vstal a klekl si nad muže. Položil dlaně na Severusova stehna. Bylo to příjemné, cítit lektvaristovu holou pokožku proti své vlastní. Chtěl s ním znova usínat, minulá noc byla báječná. Harry si nikdy neuvědomil, jak může být tulení příjemné. Severus, projelo mu myslí. Podíval se na něj a pak sjel pohledem na jeho zpola vzrušený úd. Líbilo se mu to jméno. Hodilo se k němu. Severusův výraz by se dal nazvat *ostražitě klidným*.
"Měl bych tě upozornit, aby sis dával pozor na zuby."
Harry si znova přejel rty jazykem.
"Nemusíš se bát. Dám si pozor."
---
Mladík se opět podíval na chvějící se přirození. Bylo silné, dlouhé, a mělo úplně jiný tvar než jeho vlastní. Také bylo tmavší. Samozřejmě mělo stejné všechny vlastnosti, ale přesto vypadalo úplně jinak. Harry se natáhl, a uchopil ho do ruky. Odměnou mu byl Severusův prudký nádech a slabé zachvění. Mladíka zalila vlna adrenalinu, sehnul se a olízl tmavě rudý žalud. Cítil vůni Severusovy pokožky, ze stále vlhkého, černého ochlupení mezi jeho nohama.
Chutnalo to čistě, možná až příliš čistě. Harry si frustrovaně pomyslel, že příště tohle udělá předtím, než mu dovolí, aby se osprchoval. Přesto mu Severusův úd pěkně plnil ústa, a když mu začal proklouzávat mezi rty, vsál ho dovnitř. Penis se nyní začal rychle zvětšovat a Harry skončil s velmi tvrdou délkou v ruce. Otevřel ústa jak mohl nejvíc a začal experimentovat. Snažil se různě kroutit jazykem. Lektvaristův penis nyní pulzoval v jeho sevření a Harry se cítil velice majetnicky. Měl pocit, že mu patří, že ho vlastní.
---
Severusův hlas doléhal k jeho uším, jako by z dálky a zněl napjatě.
"Neměl bys tohle dělat moc dlouho, pokud chceš, abych byl schopný nějaké akce."
Ale on přeci teprve začal. Harry chtěl protestovat, ale měl plnou pusu. Zůstal tedy, tak jak byl a začal sát silněji. Pokoušel se získat co nejvíc té chutě ze štěrbinky na vrcholu žaludu. Severus se znovu otřásl a Harry cítil, jak mu penis v ústech poskočil. Viděl jak se lektvaristovo břicho a hruď stáhly. Skutečně teď musí přestat. Harry nechal špičku Severusova údu vyklouznout z úst s malým srknutím a rozhodně prohlásil.
"Chci to později udělat znova. Budeš mi muset ukázat, jak to máš rád."
---
Severus se ďábelsky usmál.
"V tom případě si myslím, že to bude muset být šedesát devítka, ale teď pojď sem - blíž. Bude to fungovat líp, když budeš nahoře ty. Můžeš tak kontrolovat, jak hluboko mě vezmeš do sebe a také rychlost."
Harry se zašklebil.
"Já myslel, že mě nenecháš, víš. Myslel jsem, že odmítneš. Úplně jsem zapomněl, že jsi Zmijozel."
Samozřejmě, kdo jiný by plně nevyužil výhodu a okamžik, když to mělo stát za to?
Severus mu věnoval vlčí úsměv.
"A já věřil, že stáhneš ocas a dáš na útěk."Zavrněl v odpověď. "Ale zapomněl jsem, že jsi Nebelvír." Natáhl se pro lubrikant a vymáčkl si ho na prsty. Počkal, až si mladík klekne s koleny roztaženými kolem jeho boků a zůstane tak.
---
Harry se cítil vystavený, ale zároveň v ten samý okamžik cítil i neuvěřitelnou důvěru.
Bylo to nejisté a zvláštní, když vzal v úvahu osobu, kterou žádal, aby mu tohle udělala. Severusovy dlouhé, elegantní prsty mu sáhly mezi nohy, lehce se dotkly varlat a pak jemně přejížděly a kroužily po jeho otvoru.
Harrymu se všechny myšlenky vykouřily z hlavy. Severus se ho dotýkal s něžnou a rozvážnou péčí. Tohle se velmi lišilo od toho, když byl předtím s čarodějkami. Ty od něj vždycky očekávaly, že udělá všechnu práci sám a splní jim nějakou fantazii o hrdinovi ze supr famfrpálového týmu. Nevrle si uvědomil, že se mu tohle líbí natolik, že se toho nikdy nevzdá. Což z něj ale dělalo gaye. Popravdě řečeno - úplného a skutečného gaye.
---
Harryho varlata spočívala na lektvaristové štíhlém zápěstí. Mladík nevěděl, co má dělat s rukama a tak je položil na Severusovu hruď. Uvědomil si, že se tak může dotýkat jeho bradavek. Byl to zajímavý protiklad k tomu, co mu dělal Severus. Lehce mu hladil anus, a Harry mu zatím palci přejížděl po bradavkách.
Podíval se dolů na Snapeovu tvář a naprosto ho ohromila ta hloubka emocí, které v ní uviděl. Nikdy v životě nezažil, aby Severusův obličej vyjadřoval tolik, jako v tomto okamžiku.
Díval se do těch černých očí, když jeden prst vklouzl do jeho úzkého otvoru, a Harry ztuhnul. Bylo to zvláštní, ne neznámé, protože to párkrát zkoušel sám. Jenže teď to bylo jiné, protože mu to dělal někdo jiný.
---
Harry se zarazil a přemýšlel, jestli byl dostatečně čistý.
"Oh, Ohledně toho... víš." zamával rukou. "... co o - jsem tam čistý?"
Severus přikývl.
"Jsi, tak dalece jak mohu říct, ale..." Natáhl se a sáhl pod polštář, odkud vytáhl hůlku.
Harry najednou ucítil studené zachvění, které mu projelo od otvoru až hluboko dovnitř. Severus vrátil hůlku pod polštář. Harry přemítavě poznamenal.
"Proč mi připadá provádění neverbálních kouzel mnohem víc vzrušující?"
"Protože tě vždycky až moc fascinovali temní, starší muži, kteří věděli o magii víc než ty?" sarkasticky mu nabídl odpověď Severus.
Harry se zasmál.
"Jak to víš?"
"Začal jsem to tušit, když si žadonil o to, abych se s tebou znovu sešel. Teď se uvolni." přikázal konejšivě, a dal si na prsty víc gelu. "Tohle mi zabere nějaký čas. Chci, abys byl pořádně připravený. Nadechni se."
---
Jakmile to Harry udělal, Severus mu vklouzl prstem hlouběji. Harry dobře věděl, kde má prostatu a uvědomil si, že se k ní Severus ani nepokouší dosáhnout. Uvolnil svaly a to mu vyneslo jako odměnu druhý prst, který se do něj pomalu zasouval. Tohle taky nebylo nijak zlé a tak Harry zkusil po těch prstech sklouznout dolů.
"Není to špatný, zkus další."
Severus nadzvedl obočí.
"Tomu říkám nebelvírská statečnost a taky absolutní netrpělivost."
"Zvládnu to." protestoval Harry.
---
Severus sice nevypadal přesvědčeně, ale třetí prst se přidal k těm dvěma. Harry sebou cukl, když ucítil to napětí. Po chvilce Severus ruku odtáhl, a Harryho nálada poklesla.
"Byl jsem v pohodě."
Ale Severus se na něj jen ušklíbl a přidal si na prsty víc lubrikantu. Pak se natáhl a vsunul znova dva prsty dovnitř, třetím ho začal pomalu roztahovat, dokud všechny tři prsty volně neklouzaly dovnitř a ven. Harry si to vysloveně užíval, dokud nezaslechl:
"Potřebovali jsme víc gelu, ale ty jsi moc nedočkavý."
Harry vyhrkl na obranu.
"A ty mě jen dráždíš."
Severusovi zajiskřily oči.
"Neměl bys dráždit hada, když se ti chystá něco velkého strčit do tvého panického zadku."
---
Harry se zašklebil, chytil Severusovo zápěstí a donutil ho ruku vytáhnout. Potom uchopil tubu s lubrikantem a nanesl mu vrstvu na penis.
"Pokud to vůbec do tebe strčím, chtěl jsi říct, ne?" rýpnul si pobaveně a zároveň trochu frustrovaně. Chytil kluzký úd a začal se na něj spouštět. Naváděl ho, dokud neucítil špičku na svém otvoru. Byl daleko širší, než si představoval, a Harry začal přemýšlet, jestli si neukousl víc, než mohl spolknout. Severusův penis se zdál ohromný. Byl tupý a velký.
Harry měl strach přestat, protože Severus by to potom mohl zastavit. Odhodlaně se posunul trochu zpět a nutil penis, aby do něj vklouzl. Byl sice příliš stažený, ale zároveň si byl jistý, že to dokáže.
---
Severus mu položil ruce na boky a pevně ho chytil. Harry se naklonil dopředu a vrátil ruce na Severusovu hruď, aby měl lepší stabilitu. Začal pomalu s houpavými pohyby a uvědomil si, že tohle je mnohem lepší. Povzbuzovalo to jeho nepoddajný otvor, aby přeci jen přijal špičku údu. Ucítil záblesk bolesti a musel se kousnout do rtu, aby nevykřikl. Ale bolest velmi rychle přešla do pouhého napjatého pálení. Pak najednou ucítil, jak se něco uvnitř něho uvolňuje a něco centimetr za centimetrem klouže do něj.
---
Otevřel pusu a zasténal.
Měl pocit absolutního naplnění a jeho vlastní penis se chvěl a probouzel k životu s potřebou vyvrcholit. Varlata se mu stahovala. Podíval se do černých očí, které ho bedlivě pozorovaly
"Jsi v pořádku?" zeptal se ho napjatě Severus.
"Jsem tak plný." odpověděl nadšeně. "Je to tak dobré."
Severus zkroutil koutky rtů nahoru.
Ta pohrdavá, zlá ústa, která dřív vždycky byla tak ostrá a krutá, se nyní Harrymu zdála vzrušující a smyslná. Uvědomill si, že ty zvláštní a rozporuplné pocity, které vždycky měl v přítomnosti Severuse Snapea, vůbec neznamenaly odpor, ale že to byla kombinace obav a touhy.
---
Bylo to zvláštní, dívat se na Severuse svrchu.
Seděl tu nabodnutý na jeho penisu a cítil se k němu blíž, než ke komukoliv v celém svém životě... Cítil, jak se mu vrací zpět rozpaky zároveň se svíravým pocitem v hrudi a hrdle.
Oči ho začaly pálit.
"Harry." Promluvil Severus jako by v údivu. Jeho ruce střídaly pevný stisk s jemným hlazením Harryho boků.
---
Zaplavoval ho žár a napjatá kůže ho pálila, zvlášť na tváři. Najednou si Harry uvědomil, že už déle nevydrží mít Severuse jen tak uvnitř. Začal se pohybovat malými přírazy. Cítil horký stud smíšený, s pocitem volnosti, když si uvědomil, že se sám pohybuje nahoru a dolu po jeho údu.
"Harry-" dokázal vydechnout Severus. "Už moc dlouho nevydržím."
Harryho, když tohle slyšel, zaplavilo štěstí. Usmál se a řekl.
"Udělej se. Chci to. Dej mi všechno co máš."
---
"Zatraceně!" zasyčel Severus a křečovitě se napjal. Harry byl s dostatečným počtem čarodějek, aby si uvědomil, co musí udělat. Začal aktivně stahovat svaly kolem penisu, který do něj pronikal. Synchronizoval své pohyby tak, aby mohl stimulovat Severuse a zároveň svou vlastní prostatu. Našel perfektní rytmus a pokaždé, když se trochu nadzvedl a pak opět klesl, ucítil vlnu nesnesitelné rozkoše.
Jako blesk jím projelo pomyšlení, že musí vypadat jako nějaká děvka, nebo něco podobného, když takhle poskakuje na Severusově klíně. Při té myšlence chtěl zakřičet úlevou a uspokojením. Sevřel kolena pevněji kolem Severusových boků a zoufale ho pobízel.
"Pojď, udělej to. Chci, aby ses udělal ve mně."
---
Se vzlykavými nádechy se Severus uvnitř něj roztřásl. Lektvaristovy ruce nemilosrdně převzaly kontrolu a začaly řídit pohyb a sílu, s jakou přirážel svým údem do Harryho. Pak se z mužových rtů vydral výkřik, a Harry najednou uvnitř sebe ucítil více vlhkosti. S každým dalším přírazem si uvědomoval, jak se Severusovo sperma hromadí u roztaženého lemu jeho otvoru. Zatraceně to bylo tak neuvěřitelně žhavý, že se chystal...
Rychlá černá vlna brnění mu začala stoupat od prstů a probíhala celým jeho tělem. Ten stoupající tlak a plnost ho rychle přibližovaly k vyvrcholení. Kombinace dráždění prostaty a báječného vědomí že má Severusovo sperma uvnitř ho přeneslo přes okraj. Bezmocně zalapal po dechu, zasténal a z penisu mu vystřelil jeho vlastní důkaz rozkoše proudící z hlubin jeho těla... Rozkoše, která se v něm svíjela, pálila a vystřelovala jako světlo a jiskry z hůlky při provádění kouzla.
Slabě se třásl napětím, když se probral. Oddechoval a podíval se na Severuse, který se na něj také díval s velmi jemným a něžným výrazem ve tváři. Harry se rychle usmál a s pocitem lahodného naplnění udýchaný a zpocený se sehnul a vtiskl vlhký polibek na ty sexy rty.
"Miluju to." Řekl a znova Severuse políbil. Pak se odtáhl, aby ještě dodal.
"Miluju tě. Tak a je to venku. Jsi můj. Nikdy to nenechám skončit. Nikdy."
Severus trochu zaskočený se ušklíbl.
"To zní, jako kdybych k tomu nemohl nic říct, ne?"
Harry se tiše zasmál, užíval si to chvění a stahování svalů kolem Severusova údu ještě pořád uvězněném hluboko v něm.
"Jo. Vůbec nic."
---
Severus ho rukama objal a přitiskl k sobě. Harryho zpocená hruď se přitiskla k jeho, a Harry ucítil malou kalužku potu mezi jejich těly.
Po pár minutách Severus zamumlal do mladíkova levého ucha.
"Jsi v pořádku? Neublížil jsem ti?"
"Je mi fajn. Nemyslím, že bych měl nějaké zranění, jestli tím myslíš tohle. Cítím se plný, ale příjemně."
"Stejně bychom se měli přesvědčit." trval na svém lektvarista.
---
"Chci tě ještě mít uvnitř." řekl Harry, trochu vyvedený z míry kňučením, které se ozvalo v jeho hlase. Doufal, že to neznělo pateticky a zoufale. Nadzvedl se a opřel se o předloktí.
Severus se zašklebil, svým ostrým vlčím úšklebkem.
"O to bych se nebál. Zjistíš, že si to zopakujeme dřív než se naděješ, to ti slibuju."
Harry se lítostivě začal zvedat, a dovolil nyní uvolněnému penisu, aby z něj vyklouzl. Klekl si na kolena, ale Severus ho zastavil, když mu položil ruku na jeho.
"Počkej, nech mě, abych se podíval."
---
Sáhl dolů a prozkoumával otvor, pátral po čemkoliv nepatřičném. Dotek lektvaristových prstů byl chladný oproti Harryho rozpálené a nateklé citlivosti dole.
Brzo Severus prohlásil.
"Žádná krev, to je dobře."
Harry zvedl obočí.
"Prošel jsem?" sesunul se z něho a lehl si po jeho boku. Položil ruku přes Severusovo břicho. "Tak přemýšlím, že nakonec asi budu opravdu gay."Prohlásil.
Severus se na něj podíval a vesele potřásl hlavou.
"Potte-Harry, tak to jsi dokázal bez jakýchkoliv pochyb. Žádný normální čaroděj není přinejmenším ani z poloviny tak chtivý, někomu olizovat penis jako ty. A dřív než na to zapomeneme, hnal ses po análním sexu jako vosa po medu."
"Necháš mě, abych ti ho taky udělal? Chtěl bych zkusit všechno." Zeptal se Harry.
---
Severus znovu vypadal samolibě, když odpovídal.
"Samozřejmě. Ale nejdřív bych měl trvat na snídani a ty by ses měl pravděpodobně osprchovat, pokud chceme zůstat v posteli celý den."
"Máš pravdu. Mám na zadku divný pocit, když to ze mě teď začalo kapat." Harry se posadil a pošilhával po okrajích postele a velikosti ložnice.
"Měli bychom ji zvětšit. Mohl bych jí přeměnit na podobnou, jako mám doma, kdybys chtěl."
"Jen se moc nevyčerpávej, pokud ještě tvoje magie není v normálu."
"Teď je v pořádku." Prohlásil Harry. "Nemůžu ještě dělat nic bez hůlky, i kdyby to bylo jen její přivolání, ale obyčejná kouzla mi jdou. Přivolal bys mi mojí hůlku?"
---
Severus ho zamyšleně sledoval.
"Ty mi opravdu věříš, že?" zeptal se.
Harry si náhle vzpomněl, co vyhrknul hned potom, co oba společně vyvrcholili. Dumal, jestli to nebylo totálně hloupé.
"Chci to, a chci tebe." řekl a cítil, jak se mu vrací slabá nervozita.
Netlačí všechno příliš rychle kupředu?
Ale Severus se jen usmál, vstal a vtiskl mu polibek na rty. Byl příjemně teplý, něžný a opravdu sladký.
"Máš mě." Řekl a pak ho políbil znovu, tentokrát mnohem rozhodněji.
"A já mám tebe." dodal hlubokým hlasem, který pronikl Harrymu až do kostí a přinutil jeho penis, aby se zachvěl. Mohlo by se to velmi rychle vyvinout v něco víc, ale Severus se odtáhl.
---
"Máš rád sázená vejce? Pokud si pamatuju, tak jsi taky závislý na kávě." Zeptal se Severus zatím, co vstával z postele a natahoval si župan.
"Jo." Přisvědčil nadšeně Harry při vidině snídaně a kávy.
"Půjdu se osprchovat. Co s tou postelí?"
"Až potom." Odpověděl Severus. Jak Harry vstal a odcházel z ložnice, chytil ho Severus zezadu, a oběma rukama si ho přitáhl k sobě.
"Obávám se, že by se mi líbilo mít vás nahého po zbytek dne, pane Pottere. Myslíš, že bys to zvládnul?"
"Emm, jistě proč ne." zakřenil se Harry. "Jako na mých obrázcích v Playwitchi, hm?"
"Přesně tak." Souhlasil Severus.
-----------------------------------------------------------------------
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama