5 kapitola 2

10. března 2012 v 21:28
ddutjhzuti


Severus hodil vejce do vařící vody a seslal ohřívací kouzlo na talíře s tousty a slaninou.

Stále si připadal jako ve snu. *Miluje mě, on mě miluje,* opakoval si v duchu šťastně stále dokola.
Dokud bude Harry trpět tímhle dočasným šílenstvím - dokud bude věřit tomuhle úplnému šílenství, že je do něj zamilovaný, Severus se toho bude pevně držet. Ne příliš pevně, aby se mladý muž necítil svázaný nebo omezený, ale musel by sám být šílený, kdyby si nechal tuhle příležitost uklouznout. Dokonce i kdyby to mělo trvat jen jeden den - chtěl ten perfektní den. Bylo to jako by všechny šťastné narozeniny, vánoce a svátky, které si nikdy nedokázal užít, přišly najednou.
---
Vždycky se posmíval té představě pravé lásky. Považoval to za zbytečný ideál a pošetilou fantazii pro snílky. Byl si vědom toho, že i kdyby dosáhl toho, po čem jeho srdce touží, strávil by zbytek života v neustálém strachu, že svou lásku ztratí díky smrti, nebo jinému milenci. Že láska jeho vyvoleného odumře, nebo si najde jiný objekt zájmu. Teď věděl, že neměl pravdu, že se mýlil. Velmi mýlil.
Najednou mu všechny ty milostné písně dávaly smysl. Chápal proč Molly Weasleyová mohla poslouchat ty ubohé odrhovačky skupiny Singing Socceress.
---
Bylo zvláštní, že je s Harrym doopravdy, že už to není jenom nějaká fantasie, nebo nesplnitelné bolestné přání, které ho plnilo sebelítostí a smutkem. Bylo to velmi opravdový vztah. Věděl, proč se tomu vztah říká - proč začínat vztah s někým - proč udržovat vztah s druhou osobou a nechat jí vstoupit do svého života, srdce a svých intimních myšlenek. Ale nebyla to žádná invaze do soukromí, nebo nepříjemnost, jak si předtím vždycky představoval, že to bude.
A pak tu byl sex.
---
Musel zavřít oči a nadechnout se při vzpomínce na to, jak ho Harryho horké, těsné a hladké tělo přijalo dovnitř. Byl to báječný, nepředstavitelný pohled, když viděl svůj penis, jak proniká do toho vysněného těla, těžce oddechujícího a sténajícího. Viděl Harryho zelené oči, jak se na něj upírají dolů a topí se v rozkoši. Chlapec se mu odevzdával tak nesobecky, beze studu a horlivě. Jak nebojácně přijal velikost jeho údu. Přemýšlel, jestli ti levní prostituti a prostitutky z Obrtlé se o něco nepřipravili, když s ním sex mít nechtěli. Harry si to užíval a on někde několikrát četl, že pokud se tělo dokázalo přizpůsobit obvodu, pak to mohlo přinést velkou rozkoš. Chtěl tu rozkoš Harrymu dát. Chtěl ho znova bolestně, intenzivně a celou svou bytostí.
---
Když Severus dokončil snídani, vrátil se do ložnice a tác se snídaní letěl v závěsu za ním. Na cestě z kuchyně si uvědomil zjevnou pravdu - Harry ho změnil. Zformoval ho z podoby polepšeného ex-smrtijeda do něčeho lepšího. Neexistovalo žádné nebezpečí, že by Severus poskvrnil Harryho Pottera. Naopak, to on podlehl mladíkovu kouzlu. Nadechl se a vstoupil do ložnice. Otevřel dveře a viděl, že Harry nezahálel. Stál nahý vedle postele s brýlemi na nose. Vlasy měl vlhké a rozcuchané jak se je snažil vysušit. V ruce držel hůlku a zvětšil postel. Přidal na ní další polštář a vyčistil prostěradlo pomocí jakéhosi kouzla na domácí úklid, které se nepochybně naučil od Weasleyů. Také přesunul všechny Severusovy věci ze země vedle postele a naskládal je pěčlivě do rohu, aby mohl postel zvětšit.
---
"Vypadá to, že jsme oba měli dost práce." Řekl lektvarista, nechal vlétnout tác do místnosti a položil ho na nově zvětšenou postel. Harry zíral na jeho župan.
"Víš to je pěkně nefér, když tu stojím nahý a ty máš na sobě tohle." Mávl hůlkou a Severusův župan z něj sklouzl a odletěl k věšáku vedle dveří, na který se pověsil.
"Ták to je lepší." Prohlásil se zářivým úsměvem a pohledem upřeným na jeho rozkrok.
Severus se na sebe podíval.
"Jsi posedlý, víš to?" zeptal se a přešel na svou stranu postele. Harry se posadil na druhou stranu, pak se natáhl a opřel se o předloktí. Začal si nalévat šálek kávy.
---
"Já vím, je to divný co? Nikdy jsem to netušil, ale myslíš, že to přežiješ?" Vrhl nervózní pohled na Severuse přes tác se snídaní. "Nezměníš názor, že ne?"
"Merlin mě chraň." Odpověděl Severus. "Chci tě víc, než jsi ochotný si připustit. To mi můžeš věřit!"
"No věřím. To jen... Zdá se mi, že to nemůže být tak jednoduché, víš? Nejsem zvyklý na to, aby věci šly tak lehce, bez nějakých problémů. A už vůbec ne mezi námi? To ani náhodou." Zasmál se. "Nikdy jsem ani nepomyslel, že ty a já... že by se to mohlo stát."
---
Harry ztělesňoval perfektní obrázek mladého boha, rozvaleného na posteli. Byl něco jako neskutečný sen každého gaye.
"To bylo z mé strany pěkně nerozumné chtít, abys zůstal nahý." zamumlal roztržitě Severus a pokračoval:
"Slyšel jsem, co jsi povídal. Ale nejsem zvyklý na to, aby se na mě hezcí, mladí muži vrhali. Takže si těžko mohu dovolit být vybíravý. Jenže ty jsi konec konců i přes všechny tvé pocity, pořád Harry Potter."
"Myslel jsem, že Chlapce-který-přežil, nenávidíš."
---
Severus se na něj podíval zkoumavým pohledem. Byla to skutečně pravda, že tenhle ubohý mladík ve svém životě nezažil moc opravdové lásky? S bodavou lítostí odpověděl.
"Už jsem ti řekl, že není pravda, že bych nenáviděl tebe. Nenáviděl jsem tvé chování, tvou nezodpovědnost, pohrdání pravidly a názory druhých. Máš jiné dobré vlastnosti, kterých jsem si - teď to můžu přiznat - všiml."
Harry se ošil a sklopil oči. Evidentně nechtěl žebrat o komplimenty.
"Jako třeba?" zeptal se konečně.
"Jsi roztomilý." Informoval ho lektvarista a Harryho tváře zrudly, ale Severus pokračoval.
---
"Vždycky jsi byl, a myslím, že to byl částečně důvod, proč jsem tě nenáviděl. Byl jsi dokonalý malý sirotek, který si získal srdce každého se svým och a ach. Hladový chudáček, zavíraný do přístěnku... Samozřejmě to byla pravda, ale já věřil, že to byla od tebe chytrá lest jak získat pozornost. Neuvědomil jsem si, že jsi nebyl stejný jako Malfoy, který zoufale toužil po tom, aby každý věřil jak je výjimečný jen proto, že se narodil." Povzdechl si. "Harry, musíš pochopit, každý v tvé situaci, by to využil a chtěl z toho získat co nejvíc. Zdálo se nemožné, že bys opravdu v sobě neměl žádnou aroganci a touhu po slávě, jako kdokoliv jiný. Ty jsi svou slávu dostal na stříbrném podnose a ti z nás, - třeba jako já - kteří to nikdy nezažili, jsme žárlili. A nesmíš zapomenout na Potterovo a Blackovo neslavné chování."
"Takže," řekl pomalu Harry. "nikdy jsi doopravdy nenáviděl mně, ale jen to, co sis představoval, že jsem. Někoho smyšleného."
"Neslyším tu náhodou Grangerovou?" obvinil ho lehce Severus.
---
Harry pokrčil rameny.
"Za ty roky toho z ní trochu ve mně je. Vždycky pátrá po motivech a vztazích mezi lidmi. Je v tom lepší než já, ale dobře. Chápu to a přestanu se bát." Uzavřel nakonec rozhovor Harry a věnoval Severusovi stydlivý úsměv.
Nebyl to svádivý úsměv a nebyl to ani obvyklý Potterův styl nevázanosti a humoru. Byl to přesně ten úsměv z fotky na titulní straně a Severus si konečně uvědomil, co znamená. Upřímnost.
Projela jím neobvyklá, vzácná směs emocí a lektvarista měl na chvíli vážně obavu, že ho to dožene k slzám.
Párkrát zamrkal a věnoval pozornost vejcím - namáčel si topinku ve žloutku. Přeci jen nebyl na takový druh intimity zvyklý.
---
Jedna věc byla odhalit své tělo a s někým se vyspat, milovat se až do vyčerpání. Ale úplně jiná odhalit svojí duši a srdce. Dovolit lásce a citům volně vejít a potulovat se jak se jim zlíbí. Necítil se tak sebejistý, aby se dokázal chovat a tvářit, jakoby ho vůbec nic neovlivňovalo.
"Jestli by tu někdo měl mít obavy tak jsem to já." Řekl tvrdě. "Ale odmítám strávit všechen svůj čas s tebou lamentováním nad tím, co by se mohlo a nemohlo stát, když bych místo toho s tebou mohl provádět všechny ty dekadentní věci, po kterých tak toužíš."
---
Harry se zasmál.
"Bože, dokonale jsem se předvedl, jako úplná děvka, že jo!"
Severus byl rád, že se Harry vrátil k lehčímu tónu. Usmál se vědoucně dřív, než odpověděl.
"Možná tak trochu, ale někdo by mohl zvráceně říct, že jsi *zanícený student* ."
"Hmm, pane Rozpustilý. Předpokládám, že celá ta profesor-student věc by byla pěkný problém, kdybychom si tenkrát nešli po krku. Možná to proto Brumbál podporoval. Vždycky jsi měl ten sexy hlas," dumal Harry. "a líbí se mi tvoje jméno. Severus. Je vážně takový smyslný. Budu ho muset hodně často používat. Ssev-veruss." Opakoval. Způsobem jakým to Harry vyslovil, to znělo trochu jako hadí jazyk a lektvarista cítil, jak mu jeho úd při tom zvuku ožívá. Harry ho sledoval také.
"Severusss," řekl a zašklebil se. Vůbec ne vesele, ale opravdu zlomyslně při pohledu na mužův penis. "Ale, ale - zdá se, že se to někomu líbí." Poznamenal rošťáčky.
"Předpokládal jsem z tvých dopisů, že máš v sobě spoustu hravosti." Řekl mu mírně lektvarista.
---
"Sakra, tvoje dopisy byly pěkně zábavný. Hrozně se mi líbily." Prohlásil se smíchem Harry a napil se kafe. "Ale byl jsi to ty, kdo začal s flirtováním. Vůbec jsem netušil, že jsi takový romantik. Měl jsem strach, že jsem to s tou čokoládou přehnal." Prohlásil a začal žvýkat topinku s vejcem.
"Myslel jsem, že to měl být úplatek." řekl překvapeně starší muž. "Neříkej mi, že jsi to myslel jako namlouvací gesto?"
Harry se začervenal, poskytl tak Severusovi hezký pohled na to, jak se mu ruměnec rozlévá po těle. "Emm, noo. Myslel jsem, že to stojí za zkoušku."
---
Severus si teď všechno užíval. Když si dával další kousek toustu, zeptal se.
"Co si udělal s mojí starou učebnicí lektvarů?"
Harry se kousl do rtu a vypadal opět - no, znovu roztomile.
"Myslím... Mám jí schovanou, protože jsem byl smutný z toho, jak byl Princ dvojí krve senzační, senzačně zlomyslný a já, když se ukázalo, že jsi to byl ty - odmítal jsem tomu věřit. Nemohl jsem uvěřit, že bys skutečně dokázal být tak senzační. Nechtěl jsem, aby mi Prince někdo vzal. Možná v tom bylo něco víc. Myslím, že určitě ano, protože jsem potřeboval čas, abych si srovnal věci v hlavě, a protože ty jsi byl opravdu ta nádherně zlomyslná osoba. Nejdřív jsem si nedokázal představit, že ty bys mohl být on. Ale potom, když jsem zjistil, že opravdu jsi... no možná jsem začal mít pár perverzních představ. Hermiona říká, že jsem byl do tebe zamilovaný celou tu dobu. Samozřejmě říká spoustu věcí, ale..."
---
Začíná mi být jasné, že celá ta historie naší vzájemné nenávisti, byla živená nechtěnou touhou, kterou jsme cítili," potvrdil Severus. "A musel bych lhát, kdybych řekl, že nejsem poctěn tím vědomím, že jsi měl ... perverzní představy o ... Princ dvojí krve."
"Až tak moc neměl." Řekl Harry a červeň jeho tváří zintenzívněla. "Zato jsem měl o tobě spoustu představ, když jsme tě před pár týdny našli."
Severus nadzvedl obočí a usmál se.
"Pottere. Chceš mi tím naznačit, že jsi v poslední době masturboval s představou o mě?"
Harry na něj mlčky zíral.
---
"Vem si mě znovu," zamumlal neslyšně mladík. "Jestli na mě nepřestaneš takhle mluvit a dívat se, tak se na tebe brzo vrhnu. A snídaně může jít k čertu."
"Uklidni se. I když to tak nevypadá, ještě nejsem připravený na další kolo. Nejsem mladý jako ty. A i přes dlouhověkost čarodějů, nejsem takový srnec jako ty."
"Tváříš se dost samolibě." Obvinil ho Harry s pobaveným výrazem.
"Jez, budeš potřebovat sílu."odrazil jeho poznámku lektvarista.
---
Po pár okamžicích, ale Harry začal znova.
"Měl si pravdu o těch vejcích. Tahle jsou lepší, než ta kupovaná. A děláš dobrou slaninu. Hermiona mě nutí jíst musli."
"Mmm Harry, dovolím si říct, že tohle není něco, do čeho bychom se měli nějak příliš hnát." Řekl Severus, ale ve své mysli si přiznal, že pokud toho stádia s Harrym nedosáhnou brzo tak asi zešílí. Už se smířil s touhou, kterou k němu cítil, a ulevilo se mu, že i Harry s ní vypadal stejně smířený. Tím impulzivním polibkem ho minulou noc šokoval.
---
Harry si ho prohlížel.
"Asi máš pravdu, když uvážím, jak jsme kolem sebe celé roky kroužili."
"Můžeš vážně tvrdit, že se mnou chceš zůstat i v budoucnu?" Severus si nemohl pomoci, aby se na tohle nezeptal. Chtěl, aby to bylo téma pro diskuzi, spíš než jakási nevyhnutelná skutečnost, která by nakonec všechno zničila. Nebo aby se to stalo nějakým samo-proroctvím, které se naplňuje, pokud by se tím příliš zabýval.
"Jo." řekl Harry překvapeně. "Proč ne? Mám za to, že to, co tu máme je dobré, ne? Nevím, jestli jsou ostatní gay čarodějové lepší nebo tak něco, ale... "
"Sex je nepochybně skvělý. Spíš jsem myslel speciálně náš vztah."
"No pak ano."
---
Severus zvedl obočí.
"Výborně." Poznamenal a usrkával svůj čaj.
Harry z něj nespouštěl oči.
"Vím, že jsem z celé téhle věci byl dost nesvůj, ale neuvědomil jsem si, že ty taky. Možná se oba tak trochu bojíme uvěřit tomu, že by to mohlo fungovat, že by to mohlo být opravdu dobré... Tak bysme nad tím neměli tolik přemýšlet. Věřím ti a ty zase můžeš věřit mě."
"Hádám, že to je mnohem víc než může mnoho jiných ve svých vztazích očekávat." Poznamenal Severus.
"Možná bysme si měli říct hned na začátku, co nás trápí a nenechat to... "
"Zhnisat." Dokončil za něj lektvarista. "Souhlasím."
Harry se usmál.
"Bál jsem se, že pro tebe budu příliš mladý a nedospělý. Že si budeš myslet, že si jen hraju a jsem hloupý nebo tak něco."
"Bylo mi celkem jasné, že jsi dospěl, takže to tě trápit nemusí Harry. Já se zase bál, že budeš znechucený tím, že bys měl být s někým, jako jsem já... že pro tebe budu zvrhlík."
"Tak to je fajn, že jsem to byl naopak právě já, kdo měl zvrhlé představy o tobě, ne?"
"Lidé budou šokováni, až zjistí, že jsme spolu v tomhle nepravděpodobném a skandálním poměru." Dumal Severus.
---
Harry zafrkal. "Bulvární plátky. Možná budou překvapení míň, než si myslíme. Vypadá to, že podle něčího názoru jedu pěkně rychle z kopce. Tohle pro ně bude pěkně pádná odpověď. Spolčuju se s temným čarodějem. Někdo si bude myslet, že je to romantický. V tom se můžeme spolehnout například na Lunu. Něco, jako Světlo a Temnota konečně spolu." Zívl si.
---
"Jak se cítíš, co symptomy?" zeptal se Severus a přemýšlel, jestli Harrymu klesla horečka, nebo jestli se mladíkova kondice po včerejší dávce lektvaru zlepšila.
"Víš, že se cítím čím dál tím líp. Vážně." Uvažoval. "Díky."
Ten hřejivý Harryho tón byl velmi vítaný. Severus si přiznal, že se ho nikdy nenabaží. Harry dopil kávu. "Co chceš dělat dál?" zeptal se a sledoval staršího kouzelníka.
Severus naklonil hlavu, dovolil očím, aby se pásly na těle štíhlého, mladého muže, který ležel před ním na jeho posteli.
"Rád bych se" začal pomalu a významně. "zachumlal s tebou pod deku a líbal tě na místě, o kterém jsi nikdy nesnil, až do chvíle dokud bych nebyl hluboko uvnitř tebe, ale tentokrát s tvýma nohama přehozenýma přes ramena. Vím, že chceš taky svojí šanci a slibuju, že jí budeš mít. Ale tohle je to, co bych chtěl teď."
Harry vypadal jako by přestal dýchat.
"To zní." Polkl. "dobře. Víc než jen dobře." Řekl s nadějí.
Severus se podíval na župan, který visel u dveří. Soustředil se a přivolal si hůlku. Předpokládal, že se trochu předvádí, ale stálo to za to. Harry si bezděčně povzdechl a jemu se zrychlil puls. Chlapec neměl vůbec ponětí, jak vzrušující pro Severuse ten zvuk byl.
---
Přesunul tác pryč, položil ho na zem u postele. Podíval se na Harryho, který ho sledoval s horlivým výrazem. Tiše přivolal kelímek Slippery Salve, masážního krému, který vyrobil sám. Pro anální sex byl mnohem lepší a účinnější. Lubrikant, který Harry našel v zásuvce, používal jen zřídka, když mastuboval. Jeho přípravek bude mnohem příjemnější. Položil ho blízko polštáře a vlezl si do postele. Harry si rychle sundal brýle a připojil se k němu. Když se k němu Harry přitulil, Severus si znovu užíval ten pocit mladé, horké kůže přitisknuté k jeho. Konečně si mohl mladíka k sobě přitisknout a políbit ho na tvář. Uvědomil si, že Harry musel použít holící kouzlo. Severus ho líbal, jemně okusoval, a směřoval po jeho tváři dolů ke krku. Harry ho rukama objal pevněji.
---
Byl to luxusní pocit ta blízkost, pohodlí a spokojenost, když ho držel v náručí v téhle rozšířené posteli a věděl, že ráno za oknem je tmavé a chladné v tomhle zimním měsíci. Světlo lampy bylo dostatečné, i když neosvítilo celou místnost, přesto ho na Harryho padalo dostatek a bez toho, že by bylo příliš ostré. Takto dělalo atmosféru v pokoji romantickou a příjemně hřejivou.
---
Severus měl rád, když bylo v pokoji chladněji, vzduch tu byl pak čerstvější a být zachumlaný pod dekou bylo příjemnější. Harryho tělo bylo žhavé a Severusovi se splnil sen - že někdo tak hřejivý vyžene tu osamělost z chladné postele.
Opravdu, žár mezi nimi byl tak intenzivní, že Severus přemýšlel, jestli se navzájem ve spánku neuvaří.
Políbil Harryho znovu, vracel se cestou po krku ke rtům a proti nim pak zašeptal.
"Pokud cítíš bolest, měl bych tě ošetřit. Nechci, aby tohle pro tebe byl nepříjemný zážitek."
Harry se v jeho objetí prohnul.
"Jsem v pořádku. Trochu to cítím, ale jsem v pořádku. Jsem na další kolo připravený."
---
Severus ho líně a majetnicky hladil. Přitáhl si jeho boky blíž k sobě a dovolil tak jejich údům, aby se o sebe otíraly. Líbilo se mu cítit Harryho dlouhé nohy, jeho vypracované svalnaté břicho. A to báječně erotické šimrání jeho černého porostu po jeho kůži.
"Jsi poklad." Informoval ho šeptem.
Cítil, jak se Harry uvolnil, při jeho slovech vydechl a pak se zachvěl.
Pamatoval si na způsob, jakým se mladíkova stehna chvěla při orgasmu. Zaplavila ho touha cítit to znova a něha z pocitu, že o něm ví něco tak intimního. Chtěl, aby Harry bezmocně vyvrcholil jen díky jeho údu a on ho potom mohl celého jazykem omýt. Chtěl mít znovu tu rozkošnou smetanovitou chuť na jazyku.
---
Harryho nedočkavé ruce, přejížděly mezi nimi a uchopily jeho tvrdost. Severus cítil chlapcovu touhu odpovídající na jeho vlastní, jako pobídku. Poháněla ho, aby si mladíka znovu vzal - zmocnil se ho. Označil si ho jako svého.
"Chystám se, že si tě nechám." Řekl a pohnul boky, aby dal jasně najevo, že přejdou do dalšího stádia. Miloval způsob, jakým ho Harry pevně držel a dával mu předem cítit, jaké to bude být opět uvnitř něj.
"Konečně jsem na to přišel." Řekl Harry a políbil ho na klíční kost. "Voníš jako Vánoce. Byl jsi to celou dobu ty, koho jsem cítil."
---
Severuse potěšilo, když to slyšel a rozhodl se přiznat ke své vzpomínce a vlastnímu zbožňování Harryho vůně.
"Když jsem tě učil *Obranu proti černé magii*, jednou jsi byl velmi blízko, během jednoho tvého vzpurného okamžiku... " Harry se zahihňal zatím, co Severus pokračoval. "Tenkrát jste mě dostal, pane Pottere, ale ne proto, že bys vyhrál tu svou malou hádku - jak jsi jistě věřil - ale protože jsem byl momentálně naprosto uchvácený jednou tvou neuvěřitelnou zbraní: tvojí vůní."
Harry mu ztuhl v rukách.
---
"Mojí vůní?" zeptal se nevěřícně.
Severus kývl a pevně ho objal.
"Voněl jsi tak jako teď - vanilkou a mužností. Jen to je v současné době daleko silnější. Minule tvá vůně ještě tak silná nebyla. Je teď víc temná a kořeněná. Líbí se mi to."
"Vážně?" Harry se zdál svým pozorováním pobavený. "Tak to jsme si kvit. Byl jsem minulou noc během večeře úplně rozhozený. A to jsme měli steak. Je těžké překonat něco tak fantastického, jako byl tenhle stejk."
---
"Myslel jsem, že sis večeři užíval víc než já." Poznamenal Severus. "Ale neodbíhej od tématu." Trochu s ním varovně zatřásl, při čemž se Harry znova zahihňal.
"Mluvil jsem o tvé tajné zbrani - Svádění." Dopověděl konečně lektvarista.
"Myslím, že z nás dvou jsi větší svůdce ty." Namítl chlapec. Severus ho při jeho iluzi nechal, nebude se s ním o tomhle hádat, když má na práci něco lepšího. Pomalu se zavrtěl a otíral o sebe jejich slabiny. Harryho penis byl v této chvíli plně vztyčený.
---
"Věříš mi?" Zeptal se Severus.
"Jasně, proč?" zeptal se pomalu Harry.
"Tak si lehni na záda a roztáhni nohy." Přikázal lektvarista a v hlase měl příslib. Harry se vymotal z jejich objetí a položil se na záda s hlavou na polštáři uprostřed postele. Severus si kleknul a popadl další polštář, který teď měli.
"Ten teď dáme pod tebe. Takže nahoru, nahoru." Rozkazoval lektvarista a nacpal mladíkovi polštář pod kříž.
Na Harryho byl vzrušující pohled, když tu ležel s roztaženými koleny a s boky ve vzduchu. Jeho přirození se tyčilo vzhůru, plné a nedočkavé.
"Moc hezké." Obdivoval mladíka Severus. "A teď... " Chytil Harryho nohy pod koleny a zatlačil je dozadu. Harry zapištěl.
---
"Co to..."
"Ššš, věř mi." Připomněl mu Severus a sehnul se k hedvábným, těžkým varlatům. Dlouhé černé ochlupení ho zašimralo na nose. Začal po varlatech přejíždět jazykem a sát je. Harry vydechl a vyrazil ze sebe jakési blábolení. Severus neslyšel přesně o čem, ale bylo to něco o bohu, zatraceném pekle a víc a prosím. Po chvíli muž přesunul svou pozornost k mladíkovu lákavému údu a olízl ho od kořene ke špičce. Na jazyku mu ulpělo pár kapek. Pak ho opustil a užíval si Harryho povzdechy a prosby. Místo hraní s penisem si vybral polibky na vnitřní straně stehen, zatím co Harry protestoval.
"Ne! Ne- "
---
Severus měl na paměti Harryho rozkoš, ale také v koutku jeho temné mysli vzrůstalo pokušení, nechat ho alespoň chvíli takhle na kraji - rozdrážděného a žadonícího. Vůbec netušil, že by něco takového mohl chtít. Předpokládal, že to bylo díky tomu, že dřív nikdy neměl možnost, nebo příležitost v sobě něco takového objevit. Bylo těžké si sex řádně užívat, když jeden platil za každou minutu a druhý se nemohl dočkat, aby už bylo po všem, a on dostal zaplaceno.
Ale teď si konečně mohl užít každou rozkoš a každou fantazii, po které kdy toužil.
Přejížděl svými rty stále níž napříč té málé křivky Harryho zadku a zatlačil mu nohy ještě dál, aby vystavil ten malý zakázaný otvor.
---
Špičkou jazyka, a špičkou nosu se dotýkal pokožky a ke zvýšení dráždění, začal jimi lehce přejíždět a blížit se k tomu svírajícímu se a nedočkavému vstupu. Slyšel Harryho, jak nad ním těžce oddechuje. Konečně byl dostatečně blízko a přejel jazykem po tom vrásčitém otvoru, který stále nesl známky použití z minula. Nevypadalo to bolestivě, ale Severus se nemohl ubránit hříšnému vzrušení, které cítil při pomyšlení, že to byl on, kdo mladíkovi tohle udělal, kdo ho takhle použil. A chystá se k tomu znova. Přejížděl po otvoru špičkou jazyka stále znova, pomalu a rychle. Harryho nohy se v jeho sevření opět roztřásly.
"Drž, je teď otevřené ty." Zachraptěl rozkaz. Počkal, až ho Harry poslechne a pak použil obě ruce, aby mu roztáhl půlky.
"Nemůžu uvěřit-" vydechl Harry. "že - co dě - oh."
---
Severus měl radost, když slyšel tuhle odpověď. Pomalu, ale pevně zatlačil jazyk dovnitř, nechal rty obejmout ten malý anus. Líbal ho a jazykem zatím pronikal hlouběji. Ochutnával tu sametovost uvnitř. Zde byla Harryho vůně nejsilnější, temnější, ale s podtónem sladkosti, která ho přinutila zatlačit jazyk ještě dál. Pohyboval jazykem dovnitř a ven dlouhými pohyby.
Harry se nyní celý třásl.
"Můj bože - bože oh - oh bože-"
---
Severus využíval volnost a možnost, že tohle může dělat a pokračoval ve své činnosti. Přemýšlel, jak dlouho by trvalo než by Harry vyvrcholil jen díky tomu způsobu. Neúprosně si bral ten malý vstup, jako by to byla poslední možnost, kdy něco takového může udělat. Tušil, ale že Harryho právě zasvětil a představil rozkoši z rimmingu.
Konečně uslyšel, jak Harryho hlas změnil tón a přešel z blekotání do ochraptělého, zoufalého kňučení. "Prosím, prosím, prosím - "
Odtáhl se s posledním šlehnutím jazyka přes ten pěkný otvor a řekl:
"Drž nohy otevřené." Chytil balsám, otevřel ho a rozpřostřel po prstech.
---
Opatrně, aby se teď nedotkl Harryho penisu nebo varlat, začal metodicky pracovat na jeho otvoru. Postupně vnikl dovnitř nejprve jedním a pak dvěma prsty. Rozhodl se nepoužít třetí. Jeho zlá část se rozhodla, že chce cítit, jak se ta těsnost poddává. Harry to jistě zvládne, tím si byl jistý. Mimo to balzám také fungoval současně jako analgetikum a nervový stimulant, proto byl pro jeho záměr ideální. Severus přejel prostředníkem přes malou žlázku uvnitř Harryho, a byl odměněný výkřikem. "Zatraceně prosím, PROSÍM už tě chci uvnitř!"
---
S potlačeným temným zasmáním si Severus nanesl na penis pořádnou vrstvu balsámu, pak popadl Harryho zadek a nasměroval se tak, aby se mohl do něj zasunout, pomalu a neúprosně. Netrpělivě si přehodil Harryho levou nohu přes rameno a pak i pravou. Opřel se o ně a nechal svůj úd vklouznout hlouběji. Hodil si vlasy dozadu, byly příliš dlouhé a temné. Překážely mu ve výhledu a on chtěl vidět každý okamžik. Harry s otevřenou pusou spokojeně sténal, když se Severus tlačil dovnitř a vytvářel tím ozvěnu jeho vlastnímu sténání, které z něj vymámilo překvapení, když špička jeho údu vnikla dovnitř a pak byla vtažena hlouběji. Oh tak hluboko, v této pozici se mohl dostat tak hluboko.
Ke svému úžasu zjistil, že je v Harrym zabořený úplně. Cítil, jak se mu opírá o půlky a Harry těžce oddechuje.
---
Bral si ho tvrdě, pronikal do něho a beze zbytku se poddával své touze být uvnitř tohoto hezkého chlapce. Mladého muže, který ho tak dlouho soužil, toho, jehož existence byla středem Severusova světa už příliš dlouho. Ale pořád to nestačilo, chtěl se mu navždy dostat pod kůži a absolutně ho ovládnout. Nemohl se dostat tak hluboko, jak si přál.
"Můj." Zavrčel Severus, trochu se povytáhl a pak se znovu do něj tvrdě zabořil. Natáhl ruku a obtočil jí kolem Harryho údu. Harry se otřásl a prudce, bezmocně vykřikl. Ruce zatínal do prostěradla. Pak vyvrcholil a postříkal si celé břicho i ty nádherné kudrliny černého porostu, přesně tak, jak Severus toužil vidět. A znovu ucítil přesně, tak jak chtěl cítit, to kouzelné chvění Harryho stehen, když pod ním vyvrcholil.
Záplava tělesného tepla kolem jeho údu byla nádherná, ale pocit, který měl, když se Harryho vnitřní svaly začaly stahovat, ho donutil vyvrcholit. Ten stisk vyslal do jeho těla bílý-palčivý náboj touhy.
---
"Harry, Harry, můj Harry." zatajil dech, měl pocit, že konec přichází příliš rychle. Přál si, aby vydržel déle, ale nemohl zastavit tu vlnu, když se jím prohnala a vyrážela z jeho varlat do Harryho těla znovu a znovu. Rozkoš a neuvěřitelné potěšení. Společná kadence jejich hlasů mu zvonila v uších při každém výstřiku semene. Stále zabořený v mladíkově anusu se Severus naklonil kupředu, aby se přiblížil k jeho ústům a vtiskl mu polibek, tvrdý a vášnivý. Citil v něm sladkou slanost slz.
---
Severus se podíval nahoru, ale Harry měl oči zavřené a zdál se uspokojený. Trochu se nadzvedl a pustil Harryho napjaté nohy dolů. Pak se z něj jemně vytáhl. Chytil hůlku, na okamžik se sklonil a ochutnal sémě na Harryho pokožce. Potom s lítostí nechal vše zmizet. Nezapomněl a také seslal lehké hojící kouzlo na Harryho otvor. Věděl, že mu za to později chlapec poděkuje. Přetáhl přes ně deku, položil se na záda a zavřel oči. Cítil se totálně vyčerpaný. Po pár minutách společného oddechování, když se jim zklidnil dech, slyšel a cítil, jak se Harry převaluje na posteli. Slyšel zhasnutí lampy.
Potom se Harry k němu přitulil zpět a položil mu ruku přes břicho. Bez toho, že by otevřel oči, mu Severus položil ruku přes jeho, aby si ho tam přidržel.
"Jsi v pořádku?"Nezapomněl se zeptat.
---
Harry se zasmál.
"Myslím, že můj zadek už nebude nikdy stejný." Zarazil se. "Bylo to fantastický. Přesně to, v co jsem doufal. Bylo to všechno, co sis přál?"
"Ano." Souhlasil tiše Severus, "Bylo to všechno." Uvolnil se a cítil, že nemá dostatek sil a ani vůle k sebemenšímu pohybu.
Harryho ruce ho objaly pevněji.
"Měl jsem dojem, že se ti to líbí."podotkl mladík
Se stále zavřenýma očima Severus ospale řekl.
"Nemohu uvěřit, že se ti podařilo vzít ho do sebe celý."
"Co tím myslíš?" zeptal se Harry.
"To předtím nikdo neudělal."
Harry byl ticho. "To je jejich ztráta, myslím." Prohlásil s jistotou po chvíli.
---
Severus se široce usmál a zhluboka se nadechl.
"Měli bychom se chvíli vyspat a odpočinout si. Po obědě můžeme vyzkoušet č. 69, když budeš chtít. Ale trochu přemýšlím, jestli nebudu potřebovat jeden ze svých lektvarů, abych s tebou udržel krok."
Harry si odfrkl.
"Nejsi starý a vyčerpaný. A ani nepatříš do starého železa. Nepotřebuješ *Ranní pýchu*, a já ti to později dokážu." Po tomhle byl chvíli ticho, než se rošťáckým tónem zeptal.
"Co myslíš, dělá Parselhouse donášku? Může si tam člověk něco objednat a nechat si to donést?"
"Pokud ne, jsem si jistý, že velký Harry Potter by je mohl přesvědčit, aby pro něj udělali vyjímku. Řekni Nibsymu, že si může nechat zbytky a získáš si oblibu dalšího domácího skřítka. Zdá se, že je přímo sbíráš."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama